Výroba kalendárov za najlepšie ceny Tlač veľkoformátových fotografií Výroba vizitiek Foto na plátno Svadobné oznámenia a pozvánky Živicové, 3D, samolepky

Fototapety

Samolepiacie tapety s textom, grafikou, ale aj fotografiou vo vynikajúcej kvalite. Fototapety výborne držia na stene, či už hladkej, alebo so štruktúrou. Tapetu je možné po nejakom čase odlepiť bez poškodenia steny (krátkodobé použitie, reklama v kancelárii, obchode, a iných firemných priestoroch), no dodávame aj verzie ktoré držia na stene pevne (dlhodobé použitie)
Foto tapety majú jemnú štruktúru (vyrábame aj hladké, no väčšina našich zákazníkov uprednostňuje štrukturované), takže zaujmú nielen na pohľad ale aj na dotyk. Sú samolepiace, takže aplikácia je veľmi jednoduchá a tapetu je možné ľahko nalepiť bez zbytočného neporiadku.
Tapety vyrobíme v akejkoľvek veľkosti (maximálna šírka je 130cm pri väčšej ploche sa lepí vedľa seba viacero pásov), a fototapety robíme aj v malých rozmeroch. Tapetu tak môžete využiť ako plagát ktorý nepotrebujete rámovať, či iným spôsobom montovať na stenu - proste si ho nalepíte priamo na stenu.
Vyrábame samozrejme aj klasicke fototapety (nie samolepiace) takže výber je len na Vás.
Online cenník - Digitálna tlač do formátu A3
Vyber si kategóriu :
Online cenník - Fototlač
Vyber si kategóriu :
Online cenník - Samolepky a nažehľovačky
Vyber si kategóriu :
Online cenník - Veľkoplošná a reklamná tlač
Vyber si kategóriu :