Výroba kalendárov za najlepšie ceny Tlač veľkoformátových fotografií Výroba vizitiek Foto na plátno Svadobné oznámenia a pozvánky Živicové, 3D, samolepky

Magnetky

mini

Vyrábame lacné magnetky rôznych tvarov a hrúbky od 0,5 - 0,9 mm s povrchom ošetreným proti poškodeniu lesklou alebo matnou lamináciou.

Reklamné magnetky predstavujú vynikajúci spôsob ako efektívne prezentovať Vašu spoločnosť. Sú obľúbeným darčekom, či suvenírom, ktorý Vašeho zákazníka poteší a zanechá na Vás spomienku. Magnetka umiestnená na chladničke je dennodenne na očiach a pripomína Vašu firmu. Takýto spôsob prezentácie firmy alebo služby je nízko nákladový s veľmi dobrým efektom.

Magnetky ponúkame:

  • firmám
  • hotelom
  • penziónom
  • reštauráciám
  • mestám a obciam
Organizujete akciu a boli by ste radi aby sa na ňu nezabudlo? Nechajte svojim hosťom magentky a budú na Vás ešte dlho spomínať.
Vlastníte hotel, penzión, chatu, či iný rekreačný objekt? Určite viete, že magentka je veľmi obľúbeným suvenírom z dovolenky, ponúknite ju svojim hosťom aj vy! Už ju nemusia zháňat v miestnych predražených obchodoch so suvenírmi - zhotovíme Vám magnetky za ceny ktoré určite príjemne prekvapia aj Vás.

Neviete akú fotografiu či motív na magnetku zvoliť? Ako zaujať? Nechajte to na nás. Pripravíme originálne magentky, ktoré sa Vašim hosťom budú určite páčiť.

Online cenník - Digitálna tlač do formátu A3
Vyber si kategóriu :
Online cenník - Fototlač
Vyber si kategóriu :
Online cenník - Samolepky a nažehľovačky
Vyber si kategóriu :
Online cenník - Veľkoplošná a reklamná tlač
Vyber si kategóriu :