Výroba kalendárov za najlepšie ceny Tlač veľkoformátových fotografií Výroba vizitiek Foto na plátno Svadobné oznámenia a pozvánky Živicové, 3D, samolepky

Pohľadnice

Zadná strana pohľadnice
Pohľadnice sa dnes už toľko neposielajú, no ak chcete pekný spomienkový predmet tak ich stále vieme vytlačiť. Vačšinou ich vyrábame už len ako kartičky, s prázdnou zadnou stranou (keďže sa pravdepodobne nebudú nikam posielať), no je samozrejme ich možné vyrobiť aj s typickou zadnou stranou, prípadne túto zadnú stranu prispôsobiť podľa Vašich predstáv (doplniť tam meno autora foto, príp. popis)

Obvykle ich tlačíme na 250 - 350g papier, no môžeme použiť aj štrukturovaný (pre zaujímavejší resp. vintage / retro vzhľad). Alebo naopak, ak chcete niečo extra lesklé, môžme pohľadnice vyhotoviť s lesklou lamináciou.

Rozmer nemusí byť štandardný 10 x 15 (resp. 4" x 6" čiže presne 10.16 x 15.24 cm) - pohľadnica môže mať akúkoľvek veľkosť potrebujete. Tvar je štandardne obdĺžnik resp. štvorec, no pokiaľ ide o väčšie náklady - tisíce kusov - a chcete niečo neobvyklé, je možné pomocou výsekovej formy vyrobiť aj iný tvar.

Online cenník - Digitálna tlač do formátu A3
Vyber si kategóriu :
Online cenník - Fototlač
Vyber si kategóriu :
Online cenník - Samolepky a nažehľovačky
Vyber si kategóriu :
Online cenník - Veľkoplošná a reklamná tlač
Vyber si kategóriu :