Výroba kalendárov za najlepšie ceny Tlač veľkoformátových fotografií Výroba vizitiek Foto na plátno Svadobné oznámenia a pozvánky Živicové, 3D, samolepky

Vyrezávané samolepky

Polep áut vyrezávaná strieborná samolepka Vyrezávané samolepky Vyrezávané samolepky Vyrezávané samolepky


Vyrezávané samolepky sú výborným riešením, pokiaľ potrebujete jednofarebný polep (nápisy, texty, logá, ornamenty). Výhodou sú jasné farby (niektoré žiarivé "krikľavé" farby je problém vytlačiť, ale je jednoduché ich vyrezať z fólie), a vyrezávané nápisy a tvary vyzeraju omnoho efektnejšie ako "obdĺžniková nálepka". Vyrezávané nálepky sú tiež obvykle lacnejšie ako nálepky tlačené.

Na výber je široká paleta farieb a vyrezávať je tiež možné zo špeciálnych fólií (reflexné, flouorescentné). Používame kvalitný rezací ploter a špeciálne nože, takže ani najjemnejšie detaily nie su problém, či už sa jedná o pár centimetrové logo, alebo niekoľko metrové nápisy.Obvykle sú používané na označenie firemných automobilov, ako označenie na dvere, stenu... Nemusíte však byť obrovská firma aby ste ich využili. Vyrábame ich v akejkoľvek veľkosti. Malé nálepky na Váš telefón, laptop, motocykel, auto, skateboard, lyže či iné športové náradie. Jednoducho ak sa chcete odlíšiť od davu samolepka je výborným riešením.

Potrebujete textovú nálepku - nápis? kliknite sem pre online návrh a cenník


Online cenník - Digitálna tlač do formátu A3
Vyber si kategóriu :
Online cenník - Fototlač
Vyber si kategóriu :
Online cenník - Samolepky a nažehľovačky
Vyber si kategóriu :
Online cenník - Veľkoplošná a reklamná tlač
Vyber si kategóriu :